DRZWI OTWARTE

25 stycznia br. w naszej Akademii odbyły się Drzwi Otwarte by uczniowie szkół średnich mogli poznać naszą ofertę i uczelnię. Naszych gości powitali Dziekani Wydziałów, którzy opowiedzieli o studiach w naszej Akademii i zaprosili ich do uczestnictwa w warsztatach. 

Na Wydziale Nauk Społecznych odbył się wykład mgr Małgorzata Biskup "Patologie wśród młodzieży", dr Beata Iwanicka przygotowała warsztaty z języka migowego, a mgr Aneta Dąbrowska przeprowadziła ćwiczenia pozwalające doświadczyć różnych rodzajów niepełnosprawności (zmysłowej, intelektualnej i ruchowej). Odwiedzili nas też Policjanci, który opowiedzieli o rekrutacji do Służb Mundurowych i codziennej pracy, pokazali różne rodzaje broni i przeprowadzili warsztaty z tajników daktyloskopii.

W Wydziale Nauk Medycznych nasi studenci z SKN Laryngoskop zorganizowali pokaz ratownictwa medycznego, dr Joanna Łupicka opowiedziała o historii autopsji, dr Jacek Biernacki zachęcał do wybrania studiów na kierunku Wychowanie fizyczne, mgr Dariusz Korzeniowski pokazał uczniom rodzaje ortez oraz ćwiczenia w ugulu. Nasza Prodziekan mgr Alla Rejniak wraz z mgr Izabelą Fątowicz opowiedziały o studiach na kierunku Pielęgniarstwo, mgr Monika Kłosek oprowadziła uczniów po naszym SPA i wraz z studentkami Kosmetologii zorganizowały pokaz makijażu i wizażu. Do rozpoczęcia studiów na kierunku Fizjoterapia zachęcał również mgr Tomasz Tański, który swoje warsztaty dostosowywał do grupy, przedstawił na czym polega taping, techniki masażu sportowego, masaż Shantala oraz chustowanie. 

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo:

OBÓZ SZKOLENIOWY