UROCZYSTOŚCI W JASTRZĘBSKU STARYM

Dnia 13 października o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej w Jastrzębsku Starym odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły.

Po powitaniu wszystkich obecnych przez Panią Dyrektor Annę Przybylską nastąpił przygotowany przez wychowawcę klasy Panią Monikę Kanecką występ pierwszoklasistów, który bardzo przypadł do gustu rodzicom oraz zaproszonym gościom.

Kiedy dzieci udowodniły, że zasługują na przyjęcie do społeczności szkolnej, ślubując obiecały bycie wzorowymi uczniami i dobrymi obywatelami. Rodzice przyrzekali je wspierać. Pani Dyrektor wielkim ołówkiem pasowała każde dziecko na ucznia i wręczyła legitymacje szkolne. Wychowawczyni przypieczętowała dyplomami, a kuferki - niespodzianki na nową drogę edukacji wręczył dr inż. Andrzej Bolewski prof. ANSM w Poznaniu.

W drugiej części uroczystości posypały się życzenia wzbogacone o ciepłe słowa skierowane od założyciela Akademii Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I w Poznaniu Janusza Musiała i Władz Uczelni adresowane do nauczycieli i pracowników szkoły. Podczas uroczystości przedstawiciel organu prowadzącego uroczyście wręczył akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego Pani Annie Bock nauczycielce edukacji wczesnoszkolnej.

Ostatnim punktem programu był prezent w formie scenki od uczniów klas starszych oraz słodki poczęstunek dla wszystkich.REKRUTACJA NA KIERUNEK LEKARSKI