Porozumienie z Poznańskim Stowarzyszeniem Amazonki

Niezmiernie miło nam poinformować, że dziś 10 maja 2024 r. Rektor prof. Bolewski, podpisał ważne porozumienie z  interesariuszem zewnętrznym - Poznańskim Stowarzyszeniem Amazonki.

Porozumienie to otwiera nowe możliwości dla naszej społeczności akademickiej, umożliwiając nam nawiązanie silniejszych więzi z lokalnymi organizacjami i społecznościami. Poznańskie Stowarzyszenie Amazonki, znane ze swojej nieustającej pracy na rzecz kobiet dotkniętych rakiem piersi, jest dla nas inspirującym partnerem.

Ponadto porozumienie to ma ogromne walory, które przekładają się na korzyści dla naszej społeczności akademickiej i społeczności lokalnej. Przede wszystkim, otwiera ono drzwi do  wolontariatu  dla naszych studentów, dając im możliwość bezpośredniego zaangażowania w działalność Stowarzyszenia. To nie tylko szansa na zdobycie cennego doświadczenia, ale także okazja do niesienia pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Z niecierpliwością oczekujemy na owocną współpracę z Poznańskim Stowarzyszeniem Amazonki i jesteśmy przekonani, że to partnerstwo przyniesie korzyści zarówno naszej Uczelni, jak i społeczności, której służymy.

Międzynarodowy Dzień Strażaka