Предложение работы

ASYSTENT/ASYSTENTKA
Student/ka IV - V roku
Miejsce pracy: Poznań

Dołącz do zespołu Działu Prawa Gospodarczego!

Kim jesteśmy?
Filipiak Babicz Legal jest jedną z największych kancelarii w Polsce. Jeden z działów kancelarii - Dział Prawa Gospodarczego - specjalizuje się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, zarówno firm rodzinnych, jak i rozbudowanych grup kapitałowych. Na rynku usług prawnych kancelaria działa od ponad 15 lat, a jej zespół liczy około 80 pracowników, którzy w codziennej pracy skupiają się wokół wartości takich jak partnerstwo, zaufanie i zaangażowanie. Zespół #ExpertHouse tworzą specjaliści/specjalistki z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Do Twoich zadań będzie należeć:

• wsparcie w projektach dotyczących fundacji rodzinnych,
  • wsparcie w projektach obejmujących przekształcenia, połączenia, podziały,
  • wsparcie w prowadzeniu sporów korporacyjnych (w tym przed sądem),
  • wspieranie klientów kancelarii w bieżącym funkcjonowaniu ich spółek oraz przedsiębiorstw,
  • analizowanie i opracowywanie projektów umów, dokumentacji korporacyjnej, pism procesowych,
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii na prowadzenie projektów prawnych,
  • współpraca z innymi działami kancelarii (w szczególności prawa pracy, prawa podatkowego, rynków kapitałowych, restrukturyzacji i upadłości),
  • przygotowywanie artykułów i opracowań z zakresu prawa gospodarczego,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa i informowanie o ich wpływie na działalność klientów.

Nasze potrzeby/oczekiwania:

• co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze prawnym, mile widziane w dziedzinie prawa gospodarczego,
  • doświadczenie w praktycznym stosowaniu przepisów z zakresu Kodeksu spółek handlowych oraz Kodeksu cywilnego, mile widziane również z zakresu ustawy o fundacjach, ustawy o fundacji rodzinnej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i określania priorytetów,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania i odpowiedzialność za ich realizację,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na skuteczne prowadzenie projektów oraz profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia w największej kancelarii w Wielkopolsce,
  • płatne praktyki, przestrzeń na samodzielność,
  • rozwój zawodowy pod nadzorem doświadczonych prawników, zdefiniowaną ścieżkę kariery,
  • zrozumienie dla Twoich potrzeb łączenia nauki z pracą,
  • możliwość publikacji artykułów, udział w szkoleniach i eksperckich konferencjach,
  • pakiet świadczeń obejmujących dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia medycznego, lektoraty z języka angielskiego, program rozwojowo-szkoleniowy,
  • możliwość zaangażowania w działania CSR realizowane w ramach kancelarii.

Co zrobić?
Wyślij swoje CV na adres kariera@filipiakbabicz.com. W tytule wiadomości wpisz: ASYSTENT Dział Prawa Gospodarczego.

Twoje dane osobowe, jakie zamieścisz w dokumentacji, będziemy przetwarzać jedynie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 RODO. Dane usuniemy po zakończeniu procesu rekrutacji na ww. stanowisko. Odbiorcami danych będą jedynie podmioty, które zapewniają dla nas IT. Masz prawo do dostępu do swoich danych i uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. Masz też prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Przysługuje Ci również prawo do złożenia skargi do organu nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

CZEKAMY NA CIEBIE!

Zacznij pisać tutaj...