Zakończenie roku szkolonego 2023-2024

Zacznij pisać tutaj...

I Akademicka Szkoła Podstawowa w Nowym Tomyślu

Piątek był dniem szczególnym dla uczniów I Akademickiej Szkoły Podstawowej w Nowym Tomyślu. Zakończenie roku szkolnego, promocje do wyższej klasy, świadectwa z "paskiem", deszcz nagród i wyróżnień itd, itp. Dziś były jednak też chwile zadumy z powodu rozstania ze swą podstawówką. Grupa wspaniałych absolwentów klasy ósmej odebrała świadectwa ukończenia szkoły. W tej szczególnej chwili towarzyszyli im znajomi, rodzina a także nauczyciele, wychowawcy, pracownicy szkoły oraz Prorektor PAM NS im. Księcia Mieszka I dr inż. Andrzej Bolewski Profesor PAM.

Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym

Z radością informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w Publiczna Szkoła Podstawowa w Jastrzębsku Starym już za nami! To był wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań naszych wspólnych osiągnięć oraz pożegnań dla kończących szkołę uczniów.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli za udział w tej uroczystości. Wasza obecność uczyniła ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym!

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

IV Konferencja Medycyny Estetycznej