35. Edycja Warsztatów Analitycznych

Zapraszamy do udziału w 35. edycji Warsztatów Analitycznych, które odbędą się w dniach 10-11 września 2024 r. w Krakowie.

Warsztaty skierowane są do pracowników akademickich i doktorantów, którzy w badaniach i pracy dydaktycznej korzystają z narzędzi IBM SPSS i Predictive Solutions.

W letniej edycji proponujemy do wyboru cztery tematy:

1. Modelowanie równań strukturalnych z programem IBM SPSS AMOS — cz. 2
    /// dr Agnieszka Pleśniak, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

2. Analiza statystyczna wyników badań naukowych — możliwości zastosowania rozwiązania PS IMAGO PRO
    /// dr hab. Justyna Wiktorowicz, Uniwersytet Łódzki
  3. Porównanie liniowych i nieliniowych modeli regresyjnych
    /// dr hab. Sylwia Bedyńska, Uniwersytet SWPS
  4. Segmentacja i klasyfikacja – techniki analizy skupień
    /// dr hab. Jola Perek-Białas, Uniwersytet Jagielloński / Szkoła Główna Handlowa

Zachęcam do udziału w spotkaniu praktyków analizy danych oraz do udostępnienia tej informacji współpracownikom. Wszelkie informacje na temat Warsztatów, wraz z opisem programu zajęć, znajdują się na stronie:

www.warsztatyanalityczne.pl

Proszę pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

Oferta Pracy