25.05. - WYKŁAD OTWARTY
Z UDZIAŁEM PANA MINISTRA WOJCIECHA KOLARSKIEGO ORAZ PANA SZYMONA SZYNKOWSKIEGO VEL SĘKA NT. UNII EUROPEJSKIEJ

WYKŁAD OTWARTY

Z UDZIAŁEM PANA MINISTRA WOJCIECHA KOLARSKIEGO

ORAZ PANA SZYMONA SZYNKOWSKIEGO VEL SĘKA

NT. UNII EUROPEJSKIEJ

Drodzy Studenci, Wykładowcy i Pracownicy Uczelni,

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty nt. aktualnych problemów Unii Europejskiej z udziałem Pana Wojciecha Kolarskiego – Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, kandydata Prezydenta RP do Parlamentu Europejskiego z list PiS oraz Pana Szymona Szynkowskiego vel Sęka – b. ministra ds. Unii Europejskiej.

Wykład otwarty odbędzie się dnia 25 maja 2024 r. (sobota) w godz. 12:00-13:45 w sali 207A na ul. Świerzawskiej 18.

Wykład otwarty będzie okazją do zadania nurtujących pytań zaproszonym gościom związanym z miejscem Polski w Unii Europejskiej, palącym problemom i dalszą perspektywą rozwoju procesów integracyjnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu i dyskusji!

Rozmowa z adwokatkami i psycholożką