Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym
studentek i studentów kierunku pielęgniarstwo

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów kierunku pielęgniarstwo (studia licencjackie III rok i studia magisterskie) na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym.

Spotkanie będzie wyjątkową okazją by poznać naszą instytucję, jej wartości oraz misję, a także dowiedzieć się więcej o potencjalnych szansach rozwoju zawodowego.

Szpital kliniczny to miejsce, gdzie troszczymy się o zdrowie i dobro pacjentów na każdym etapie. Jako studenci pielęgniarstwa, macie niezwykłą szansę dołączyć do naszego zespołu, aby zdobywać cenne doświadczenie praktyczne, rozwijać swoje umiejętności oraz przyczyniać się do dobra innych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 4 czerwca o godzinie 17.00 w Sali Wykładowej Rydygiera I piętro budynek C ul. Przybyszewskiego 39.Podczas tego wydarzenia jako prelegent wystąpi Pani Marzena Janowska Naczelna Pielęgniarka Szpitala będzie można zapoznać się z informacją dotyczącą dostępnych miejsc pracy, programów szkoleniowych oraz korzyści, jakie oferujemy naszym pracownikom.

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek